Citytraffic exlusief Market Research partner in Nederland
Partner Citytraffic meet via Bluetrace systemen, in winkelcentra en binnensteden in Nederland.
Over Citytraffic
We onderscheiden ons van andere aanbieders door het uitvoeren van dagelijkse tellingen die tot op het uur nauwkeurig en actueel zijn. 24 uur per dag, 365 dagen per jaar. Citytraffic geeft een uiterst actueel en betrouwbaar inzicht in passantenstromen.
De Nationale Passanten telling van CityTraffic is dé telling die inzicht geeft in het druktebeeld in de Nederlandse winkelstraten en winkelcentra. Snel en duidelijk, zonder poespas. De Nationale Passanten telling is opgebouwd uit de Nationale Winkelcentrum telling en de Nationale Winkelstraten telling en combineert deze tot één cijfer. Handig, want zo heeft u snel en eenvoudig inzicht in de drukte van deze week ten opzichte van vorige week. Of de drukte in de Sinterklaasweek van dit jaar ten opzichte van die van vorig jaar. Ook trends in de tijd worden op deze manier duidelijk zichtbaar.
Netwerk
De Nationale Passanten telling is opgebouwd uit een uitgebreid netwerk van passanten tellingen uit een representatief mandje van winkelcentra en winkelstraten in Nederland. We tellen in tientallen winkelcentra en winkelstraten, verspreid door heel Nederland, het werkelijke aantal passanten. Heel nauwkeurig, 24 uur per dag, 7 dagen in de week. Dit doen we volautomatisch met bluetooth-, infrarood- en camerasystemen. Zo missen we geen passant en kunnen we cijfers leveren waar u van op aan kunt.
De gegevens uit de Nationale Passanten telling zijn voor veel verschillende doeleinden te gebruiken. Grootste gemene deler in al die toepassingen? De Nationale Passanten telling is een uitstekende graadmeter (bron) voor strategische en tactische managementbeslissingen. Echte managementinformatie dus. Hierbij een greep uit de toepassingsmogelijkheden en mogelijke gebruikers (zonder daarbij uitputtend te zijn):
•Vastgoedmanagers; wat zijn de drukke winkelstraten en winkelgebieden?
•Formulemanagers; hoe verhouden de omzet en aantallen klanten in mijn winkels zich ten opzichte van de drukte in de winkelstraat?
•Personeelsplanning voor afdeling Human Resources.
•Effectmeting van advertenties en andere vormen van reclame voor de afdeling Marketing & Communicatie.
•Managementinformatie voor directie.
Voorbeeld:
Referenties en contact
Veel verschillende organisaties gebruiken onze gegevens, waaronder retailers, vastgoedontwikkelaars en -beleggers, beheerders van winkelcentra, makelaars, gemeenten en andere overheden, fabrikanten, dienstverleners, banken en adviesbureaus. Een greep uit ons klantenbestand: Pearle, C&A, Albert Heijn, KPN, Hi, Telfort, Etos, Gall&Gall, Retail Management Center, Flucon en vele anderen.
Video Citytraffic
Uitleg Werking Citytraffic Nationale Netwerk
Meer informatie
Citytraffic
Nieuws
- Atsence International wins exclusive contract with Dutch based Bluetrace 28 maart 2012
- Retail Performance Meter nu met telcamera 15 oktober 2011
- Mall Performance Meter 25 juni 2011
- Workshops 22 juni 2011
- Citytraffic exclusief Market Research partner in Nederland 21 december 2010
Cases
- FEBO 11 mei 2010

![]()






